BODY DETOX urządzenie do detoksykacji

Światowy lider w biochemicznym oczyszczaniu organizmu. Urządzenie poprzez moczenie stóp w wodzie i dzięki zakodowanemu programowi, dokonuje terapeutycznej jonizacji wody i w konsekwencji delikatny ruch ładunków w organizmie, stymulując funkcję odtruwania - jedną z najważniejszych funkcji organizmu - konieczną do życia, zdrowia i dobrego samopoczucia. W czasie 30 minutowego zabiegu wytrącają się zarówno z wody jak i płynów ciała, (które są poprzez pory skóry przedłużeniem wody) różne substancje, także azotyny, fosforany, amoniak. Przywracana jest organizmowi równowaga pH, oraz następuje jego doenergetyzowanie. Urządzenie wykazuje właściwości bakteriobójcze.

BODY DETOX - takie proste !

Medycyna naturalna przeżywa dziś niebywały rozkwit. To całkiem zrozumiałe: W czasie, kiedy choroby cywilizacyjne są najczęstszą przyczyną zgonów, a medycyna akademicka, mimo postępów w nauce, nie zawsze potrafi sobie z nimi poradzić, chętnie zwracamy się w stronę naturalnych metod. Cieszą się coraz większym powodzeniem terapie, wywodzące się ze starej chińskiej sztuki uzdrawiania. Sztuki, bo medycyna chińska to cała filozofia - zdrowy styl życia.

Przykładem takiej terapii - dodającej zdrowia, witalności i urody - jest Body Detox, metoda opracowana przez Mary Staggs, angielską lekarkę, która od dawna poszukiwała terapii, leczącej bez bólu i bez pigułek. Metoda, określana też mianem Aqua Detox, opiera się na chińskiej filozofii - energii jako istoty życia i wody, która jest formą żywej energii. Wiemy, jak ważna jest równowaga energetyczna w organizmie. W momencie, kiedy jej brakuje, zaczynamy chorować. Metoda ta pozwala na szybkie wyrównanie i podniesienie poziomu przepływającej w nas energii

Kuracja przy pomocy Body Detox jest niebywale prosta. Wystarczy trzymać stopy w małej wanience wypełnionej wodą przez ok. pół godziny. Z tym, że wanienka jest to niezwykła. To urządzenie z głowicą, które podłącza się do generatora o określonej częstotliwości. Jego działanie polega na tym, że podczas zabiegu organizm oddaje to, co mu niepotrzebne. To właśnie dlatego woda z każdą minutą nabiera innych odcieni, barw, na jej powierzchni mogą tworzyć się nieestetyczne osady. Świadczy to niezbicie o tym, że organizm pozbywa się zbędnych substancji - toksyn. Są to głównie związki azotu i fosforu..

Woda, jaką stosuje się do Body Detox-u, może być zwykłą z kranu, ale lepsze efekty otrzymuje się przy stosowaniu "ożywionej" wody, która sama w sobie ma walory lecznicze.

- Zabiegi, jakie przeprowadziłam u siebie w klinice, jednoznacznie wskazywały na poprawę zdrowia u pacjentów, które się im poddawały - ocenia dr Mary Staggs. - Analizy krwi, potwierdzały, że następowała głęboka detoksykacja. Zresztą, podkreślali to także sami pacjenci: większość z nich już po jednym zabiegu czuła się bardziej rześko, "jakoś czyściej" - tak to właśnie opisywali. Znakomite efekty widać na ich skórze. Zmniejszają się alergie skórne, ustępuje świąd, wyraźnie zmniejszają się stany zapalne. Krew jest czystsza. W tym urządzeniu wykorzystano to, co było jasne od wieków?: woda jest jedną ze wspanialszych form energii. Jeśli jeszcze bardziej ją pobudzić i zanurzyć w niej żywy organizm, dochodzi do korzystnych reakcji. Podobnie się dzieje, jeśli wskoczymy do czystej rzeki czy do morza. Czujemy nagły zastrzyk energii, prawda? I tu dzieje się tak samo, wystarczy tylko zanurzyć stopy, które mają receptory, prowadzące do wszystkich narządów ciała. A efekt będzie jeszcze większy, kiedy w trakcie zabiegu wypijemy ok. pół litra wody mineralnej.

Elżbieta Holc