KURSY        SZKOLENIA       PRACA


KURSY
Zapraszamy na nową edycję kursu samoleczenia - SU DŻOK prowadzoną przez lekarza.
Kursy samouzdrawiania oparte na refleksoterapii prowadzi dr n. med. Hanna Kowalczyk. Na całe życie poznasz prostą formę masażu OPARTĄ NA REFLEKSOTERAPII, która jest pomocna w usuwaniu chorób przewlekłych. Stajac się lekarzem samego siebie, będziesz mógł uzdrowić siebie, poprawić swoje samopoczucie, a także pomagać innym, np. w szybkim usuwaniu bólów.
Cena kursu obejmuje: dwudniowe - weekendowe warsztaty, materiały naukowe, posiłki w ciagu 2 dni oraz przyrządy potrzebne do wykonania masażu.
Polecamy naszą promocję 15 minut relaksacji, poprawy dotlenienia, koncentracji przy efekcie ciepełka z minerałów w przyjemnej atmosferze przy muzyce medytacyjnej.
Przypływ energii i odstresowanie gwarantowane!SZKOLENIA
Jako firma specjalizujaca się w medycynie kompleksowej, chętnie odpowiemy na każde zapytanie i przeszkolimy w zakresie proponowanych przez nas metod terapii. Wyjaśnimy zastosowanie i sposób działania proponowanych przez nas urzadzeń. Zapraszamy na szkolenia informacyjne, ktore odbywają się w naszym Centrum Promocji Zdrowia. Dotyczą promocji zdrowia, genezy medycyny energetycznej, obsługi urządzeń, zasad stosowania - w zależności od konkretnego schorzenia. Prowadzą je doradcy z długim stażem i doświadczeniem oraz lekarze od kilku lat stosujący omawiane urządzenia. Zapraszamy na seminaria informacyjne z serii Twoje zdrowie w Twoich rękach. Odbywają się w środy, dwa razy w miesiącu. Napisz do nas, zaproponuj temat spotkania.

PRACA
Firma prowadzi promocję produktów i usług poprzez swoich doradców w tzw. sprzedaży bezpośredniej. Działalność firmy jest w dziedzinach: zdrowia, ekologii i kultury. Doradca kieruje potencjalnego klienta do firmy lub na spotkanie, na którym wykładowcy: lekarze, inżynierowie, specjaliści i doradcy przedstawiają korzyści ze stosowania danego produktu lub usługi. Doradcą może być każdy, kto ma rekomendacje wprowadzającego, zaliczy szkolenie podstawowe firmy oraz zapozna się z produktami i usługami firmy. By zostać doradcą nie trzeba inwestować pieniędzy, ryzykować ani szybko zgłębiać wiedzę. Trzeba mieć chęci, a żeby być dobrym i odnieść sukces, trzeba być systematycznym i wytrwałym.